На шляху до Різдва

Питання, які порушує свято Різдва Христового, далеко не нові. Упродовж своєї історії Православна Церква переживає соціальні й політичні випробування і шукає шляхи спасіння для християнського світу. Ця книга – спроба проаналізувати сьогоднішню ситуацію з християнської і психологічної точки зору. Якою ж має бути православна віра сьогодення, що має робити віруюча людина і як жити в суспільстві з його викликами та суперечностями? Автор запрошує до розмірковувань про богослужіння Православної Церкви її свята, зокрема, у світлі радості свята Різдва Христового.Рекомендовано для широкого кола читачів.