Всенощне бдіння. Нотна збірка Дмитра Болгарського

Ця книга, від самого початку публікації в 2004 році цінувалася на вагу золота. Вже кілька років рідко де можна знайти її в продажу, але нещодавно на одному з друкарських складів було виявлено невелику частину тиражу, що залишилася.

Книга не тільки є універсальним навчальним посібником для вивчення Божественної літургії, але й містить усі найкращі зразки богослужбово-співочого мистецтва православної України.

Кожному розділу передує коментар, що розкриває внутрішній зміст піснеспівів, їхній літургійний контекст.

Насамперед видання буде цікавим для регентів і півчих церковних хорів, а для студентів вищих навчальних закладів культури і мистецтв воно свого часу було рекомендоване Міністерством освіти і науки України.

Видання підготовлено до друку Київським Свято-Троїцьким Іонинським монастирем спільно з Національною музичною академією ім. П.І. Чайковського та Київськими духовними академією і семінарією. Укладач, редактор, автор коментарів і статей - кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України протоієрей Димитрій Болгарський.

Якісний папір і друк, надійна тверда обкладинка обкладинки, акуратне і гарне оформлення та дизайн роблять збірку максимально придатною для регулярного використання за богослужінням.

У комплекті дві книги

Навчальний посібник присвячено одному з найважливіших богослужінь добового кола Православної Церкви - Всенощному бдінню (Великій вечірні та Полієлейній утрені). У збірнику наведені одні з найкращих православних піснеспівів різних епох та стилів в тому числі ті, що представляють Київську богослужбову хорову школу.

Головною особливістю посібника є коментарі, які розкривають внутрішній зміст піснеспівів у контексті містерії храмового дійства.

Всенощне бдіння дає людині унікальну можливість реалізувати своє життя не як егоїстичне, але як подяку та любов. Базуючись на ідеї внутрішнього руху воно веде вірних через розкриття свого серця до спілкування з Богом, життя у Божій присутності, актуалізації тайни спасіння во Хресті.

Книга перша

З благословення Блаженнішого ВОЛОДИМИРА,