Церковний спів 2 класу рос.

У посібнику представлені ноти обраних церковних піснеспівів річного богослужбового кола (недільні ірмоси восьми голосів, ірмоси та величі двонадесятих свят, загальні величі та величі обраним святим). Повсякденний розспів піснеспівів найбільш зручний для навчання церковним співам, а також для богослужбового вживання в парафіяльних храмах, навіть при обмеженому складі хору.
Короткі пояснення перед святковими ірмосами сприяють кращому розумінню історії та сенсу співу.
Призначено для учнів духовних навчальних закладів, але буде корисно також регентам та співакам парафіяльних храмів та всім, хто цікавиться церковним співом.
ДxШxВ: 210x297x15 мм

Вага: 250 г