Проповіді, статті, есе — архієпископ Сильвестр (Стойчев)

У збірці представлені проповіді ректора Київської духовної академії і семінарії Української Православної Церкви архієпископа Білогородського Сильвестра (Стойчева), виголошені в недільні та святкові дні.

Тематикою проповідей є розкриття змісту недільних євангельських читань, яке супроводжується аналізом церковного Передання та святоотцівської спадщини. Усі проповіді ретельно виважені, висловлені в доступних і переконливих словах, вирізняються образною яскравістю та натхненністю.

Статті та есе архієпископа Білогородського Сильвестра сповнені богословської аргументації і торкаються глибин актуальних і дискусійних питань. В них даються відповіді на проблеми богословсько-канонічного, історичного та церковно-практичного характеру, з якими сьогодні стикається Українська Православна Церква в своєму повсякденному житті.

Збірка підготовлена до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Книга може буде використана для підготовки до проповідництва або як практична частина курсу гомілетики в богословських навчальних закладах. Вона буде цікавою для священнослужителів, мирян, викладачів і студентів духовних шкіл та взагалі всім, хто жадає духовної настанови.

Видання книги здійснено з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.