! САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ. Ціни на товар та його наявність, будь ласка, уточнюйте за телефонами магазину !
  • Требник кишеньковий

125.00грн
      В наявності
    • Доставка
      • Самовивіз
      • По Києву: 1-2 дня
      • По Україні: по тарифах перевізника
      • Готівкою при одержанні
      • Оплата банківською картою
      • Безготівковий розрахунки
      Захист покупки
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення в плині 14 днів

Це нове видання пропонується до використання з метою полегшити пастирське служіння священиків при здійсненні треб поза храмом.

У нього включені чини, найбільш затребувані в парафіяльній практиці, і були опущені чинопослідування, що здійснюються переважно в храмі.

Щоб не перевантажувати книгу додатковими чинами і зберегти при цьому можливість здійснення молебнів, виходячи з потреб прихожан, в Требнику були викладені два типи молебнів. Перший - загальний, для молебнем співу Спасителю, Богородице і різним святим; другий - на всяку потребу. У кожному типі викладена незмінна структура, до якої в доповненні додаються змінні піснеспіви: загальні святим або на різну потребу (тропар, прокимен, апостольське і євангельське зачала, вставні прохання, молитва).

Тексти найбільш часто вживаних псалмів винесені в окремий додаток.

Для активного залучення ще мало воцерковлених прихожан до співучасті в молитві, в даному виданні на форзаці надруковані предначінательного молитви, Символ віри і псалом 90-й в цивільній орфографії.

Сподіваємося, що це видання Требника допоможе парафіяльному духовенству в пастирських трудах на благо народу Божого.

Предалается два варіанти обкладинки.

Зручний компактний розмір. Церковно-слов'янська мова. Формат 150х95х33 мм

ДxШxВ: 150x100x35 мм

Вага: 300 г

Покупці цього товару також вибирають