! САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ. Ціни на товар та його наявність, будь ласка, уточнюйте за телефонами магазину !
  • Часослов

100.00грн
      В наявності
    • Доставка
      • Самовивіз
      • По Києву: 1-2 дня
      • По Україні: по тарифах перевізника
      • Готівкою при одержанні
      • Оплата банківською картою
      • Безготівковий розрахунки
      Захист покупки
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення в плині 14 днів

Книга форматом 200х135х30 мм являє собою православний Часослов церковнослов'янською мовою.

У додатку в кінці книги вміщено додатково ранкові молитви для полунощніци і Годинники Пасхи.

Крім того, поряд наводиться текст 17-й і 9-й кафизм повсякденну розпусту і недільної полунощніца.

Канон молебний Пресвятої Богородиці, в складі загального молебню, для зручності винесено окремим пунктом в змісті.

Для друку підібраний спеціальний теплий сорт паперу, який відмінно підходить для читання.

Книга має дві закладки (ляссе) для більшої зручності користування.

Якісний офсетний друк, великий і розбірливий шрифт.

Видання буде цікавим як для парафіяльного, так і монастирського богослужіння. Також може зацікавити мирян, які вчаться читати на криласі.

ДxШxВ: 205x135x33 мм

Вага: 450 г