Богословський термінологічно-правописний порадник

Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Богословський термінологічно-правописний порадник

Артикул: ukr_language
грн.

У книзі подано словник української богословсько-церковної лексики, надаються поради щодо її вживання та правопису.
Книга призначена для студентів православних духовних навчальних закладів, викладачів та учнів недільних шкіл, буде також корисною для видавців, редакторів і коректорів церковних видань.
Видання здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія та рекомендовано до друку кафедрою давніх мов і філології Київської духовної академії і семінарії, протокол №20 від 23 лютого 2021 року.
До видавничої групи увійшли: професор протоієрей Ростислав Снігірьов, проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин), професор протоієрей Володимир Савельєв, ієрей Михаїл Антонюк, доцент Олександр Вадимович Левко та Сергій Васильович Ковач.
Видання рекомендовано Вченою радою Київської духовної академії і семінарії та підготовано до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

ДxШxВ: 165x125x15 мм

Вес: 200 г