Доставка й оплата

! САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ. Ціни на товар та його наявність, будь ласка, уточнюйте за телефонами магазину !

Склад-Магазин «Соборный» УПЦ КМ продає всі товари з доставкою по всій території України а також зарубіж.

Ми опікуємося про зручність наших клієнтів. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазину й вибір товарів, — досить лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари й оформити замовлення. Решта зробимо за вас ми. УВАГА: Мінімальне замовлення від 200 грн.
Просимо не робити оплату на банківський рахунок до уточнення наявності товару і його вартості. Можливі не відповідності цін на товари. У таких випадках, після оформлення замовлення, вам обов'язково передзвонять для узгодження.

Доставка замовлень по Києву й у регіони України:

Доставка по Києву й у регіони України здійснюється службою доставки «Нова пошта» на склад фірми або по зазначеному Вами адресі на умовах передоплати замовлення банківським переведенням або післяплатою, при цьому ви повинні будете оплатити вартість доставки. Після одержання оплати ми відправляємо Вам замовлений товар. Доставка займає 1-2 робочих дня. Як правило, наші клієнти одержують своє замовлення вже на Наступний робочий день після відправлення. Інформацію про вступ коштів і статусі виконання замовлення Ви зможете оперативно одержувати в наших співробітників.

Доставка замовлень за кордон:

Зважаючи на те, що вартість доставки залежить від виду товару, країни призначення, правил пересилання цієї країни, при вступі замовлення ми допоможемо Вам вибрати самий оптимальний варіант і прорахуємо доставку в кур'єрських службах. Серед можливих варіантів: Meest, Укрпошта, Нова Пошта й інші. Просимо враховувати, що доставка за рубіж, здійснюється тільки за умови 100% передоплати. Спосіб і форма оплати оговорюються індивідуально, залежно від країни призначення й вартості замовлення.

Наші менеджери проконсультують вас із усіх питань, пов'язаним з оформленням замовлення, оплатою й доставкою.

Примітки: При одержанні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи впакування, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду ухвалюються тільки в момент доставки. Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@skladmitropolii.com.ua.